yay-burcu-ask-hayati

 

Yay Burcu Ocak 2014 Yorumu

Kariyer ve prestij alanında oldukça itici güçler altında bulunduğunuzu söyleyerek Ocak ayı yorumlarıma başlamak istiyorum. Pek çok Yay burcu, Kasım ayından beridir bu etkiye girmiş durumda. Bir kısmınız kariyerindeki değişiklikleri, ilerlemeler yaşamaya başladı. Bir kısım Yay okuyucularım içinse bu dönem yeni başlıyor. Karşınıza önemli fırsatların çıkacağı bu dönemi değerlendirmeye bakın.

Ocak ayının ilk yarısında oluşacak olan dolunay, finansal konularınıza dair tamamlanmaları işaret ediyor. Ay sonunda Kova burcundaki yeni ay ise iletişim, kısa seyahatler, yakın çevre ve sözleşmeler alanında yeni başlangıçlar yapmak için size güç veriyor. Ocak ayı boyunca kendi gelirleriniz gündeminizde olacak. Bu alana dair nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilmek, stratejinizi oluşturmak için uygun bir dönemde olacaksınız.

Zam görüşmeleri yapmak, gelir kaynaklarınızı arttırma yönünde iletişimde bulunmak için Ocak ayını değerlendirmenizi taksiye ederim. İletişim gezegeni Merkür’ün de gelirleriniz alanında hareket ediyor olması size gereken gücü verecek

[ hana-code-insert ] 'reklamsoft 300×250' is not found
[ hana-code-insert ] 'adversal 300×250' is not found

Yorum Bırakın

Yorumlar